WYTYCZONA TRASA

1300km cudownych ścieżek, niekończących się duktów i bezdroży po horyzont. To wszystko doprawione kapką mocno zgravelowanego asfaltu.

MONITORING NA ŻYWO

Każdy zawodnik wyposażony będzie w tracker gps zapisujący trasę i pozwalający na śledzenie jego zmagań na żywo. Odrobina sławy nie zaszkodzi!

BEZ WSPARCIA

Tylko Ty, rower i trasa. Wspierać najwytrwalszych? Bez sensu. Pomagać rywalom? Z przyjemnością! W duchu fair play od startu do mety.

LIMIT CZASU

Masz 300 godzin na rywalizację non-stop albo wakacje, których nigdy nie zapomnisz. Ktoś musi wygrać ale nie przegra nikt. Uczciwie prawda?

Dzień dobry! Tu POLSKA1300 - chcemy się z Wami przywitać. Nawet bardzo!

A może by tak rzucić wszystko i… wystartować w fascynującym rowerowym wyścigu przez całą Polskę? Znad Morza Bałtyckiego w Bieszczady, przez wciąż nieodkrytą „ścianę wschodnią”, mijając Krainę Tysiąca  Jezior, bajeczne Podlasie i nieco zapomniane Polesie.

1300km non-stop w limicie 300 godzin. Jak by nie liczyć, to niespełna 2 tygodnie rywalizacji/przygody/wakacji (najpotrzebniejsze podkreśl). Szukasz nieodkrytych terenów i wyzwań, którym jeszcze nikt nie sprostał? Mamy to! Tuż za rogiem czai się Twoja największa rowerowa wyprawa  - wybierasz tak jak chcesz! Przygoda, o której  marzysz,  Przygoda  przez duże „P”.  Morze, lasy, łąki, jeziora i góry w jednym wyścigu - najpiękniejszym w Polsce. Wiesz dlaczego? Bo będziesz tam Ty!

Zapraszamy Cię do miejsc, o których wszyscy słyszeli ale mało kto był. W podróż mieniącą się tysiącem barw i zapachów. Porywamy Ciebie na wyprawę z dala od zgiełku i stresu. W niemalże egzotyczne, baśniowe plenery, malowane akwarelami, pastelami, wierszami…

W podróż, podczas której zachłyśniesz się nie tylko czystym powietrzem ale również … nieskrępowaną wolnością! W podróż, podczas której poznasz kogoś, kogo może jeszcze nie było czasu dobrze poznać - siebie.

Znamy takich zapaleńców, którzy są już spakowani i czekają na sygnał startu. Znamy też takich, którzy już teraz  chcieliby wystartować i nerwowo odświeżają naszą stronę - zerkając - czy już działa formularz zgłoszeniowy ; )

Na początek wspólnej wyprawy zapraszamy Was do zapisania się do naszego newslettera i polubienia profili społecznościowych.

O kolejnych nowościach dowiecie się pierwsi.